Bezchybný pohľad, vždy

Maskara má mnoho možnosti ako ju použiť

Prečo by ste mali používať maskaru?

Už od čias starých Egypťanov, ktorí si pomazávali riasy zmesou prášku z dreveného uhlia, rozdrvených drahokamov a éterických olejov, si ľudské oko uvedomovalo neprekonateľnú skrášľujúcu silu maskary. V skutočnosti žiadna kozmetika nemá dramatickejší účinok ako premena krátkych, riedkych rias na dlhé, husté, koketné riasy, ktoré rámujú oči a dokážu z obyčajného nevinného žmurknutia urobiť zbraň zvádzania.

V skutočnosti predaj maskary z drogérie prekonal dokonca aj predaj rúžu a lesku na pery a 53 % žien nám povedalo, že používajú maskaru denne. A veľké percento z nich miluje najmä tie od značky Lovely!

Spýtajte sa ktorejkoľvek ženy, aký kozmetický prípravok by nosila všade so sebou, keby mohla nosiť len jeden, a je pravdepodobné, že ak nepatrí medzi tých pár šťastlivcov, ktorí boli obdarení dlhými a hustými riasami, vyberie si maskaru.

Maskara a moc očí

Nič nerozžiari oči viac ako maskara. Niekoľko ťahov kefkou so správnym produktom vám okamžite dodá prebudenejší pohľad, a to aj počas tých najhorších rán.

Či už ste boli celú noc v klube alebo celú noc s plačúcim dieťaťom, maskara zachráni unavené oči a dodá im svieži vzhľad pripravený na celý deň.

Maskara
Maskara oči ešte viac zvýrazní a dodá im dramatický tón

Zároveň definuje a upriamuje pozornosť na vaše oči. Ak máte malé oči, ktoré zvyčajne nepriťahujú veľa pozornosti, maskara ich vzhľad rozšíri a dá im vyniknúť. Ak ste mali šťastie na veľké, krásne oči, maskara ich ešte viac zvýrazní a dodá im ten tón dramatickosti, ktorý tak milujeme.

Maskara má mnoho možnosti ako ju použiť

Prvá komerčne dostupná maskara, ako ju poznáme dnes, bola univerzálnym výrobkom, ktorý stmavoval a predlžoval riasy zmesou tmavých pigmentov, lepivých polymérov a vosku.

Dnešný trh s maskarami ponúka širokú škálu výhod prispôsobených všetkým individuálnym potrebám. Niektoré maskary sú vyvinuté predovšetkým na dodanie objemu rias pomocou zahusťujúcich látok, takže sú ideálne pre osoby s tenkými, riedkymi riasami.

Lovely maskara
Lovely maskara

Existujú aj celé rady vynikajúcich predlžujúcich maskár, ktoré dokážu riasy skutočne predĺžiť, predlžujú ich pomocou drobných nylonových alebo umelých vlákien, takže sú ideálne pre tých, ktorí majú problémy s krátkymi riasami.

Existujú dokonca maskary, ktoré dokážu zlepšiť zdravie vašich rias pomocou výživných látok špeciálne navrhnutých na zlepšenie zdravia a rastu vašich rias. Stručne povedané: pre každú potrebu existuje špecifický výrobok. Odporúčame vám, aby ste si prezreli rôzne rady Lovely a zistili, ktorý je pre vás ten pravý.

Maskara je Viacúčelová

Maskara je viacúčelový kozmetický nástroj, ktorý v malej tube pojme niekoľko produktov. Okrem predĺženia rias ju môžete použiť aj ako očnú linku tak, že prebytočný produkt odstránite obrúskom a potom ho opatrne rozotriete tesne pod líniou spodných rias, čím dosiahnete okamžitý efekt dymových očí.

Lovely Curling Pump Up Mascara – Blue

Môže tiež okamžite nadvihnúť a natočiť riasy, čím sa eliminuje potreba použiť klieštiky na riasy. Niekoľkými ľahkými ťahmi maskary môžete okamžite pozdvihnúť, vytvarovať a definovať obočie, pričom sa vyhnete laminovaniu alebo iným invazívnym zákrokom.

Ak máte hnedé alebo čierne vlasy a chcete rýchlo zakryť zatúlané šediny medzi farbením, môžete ich okamžite zakryť a skryť niekoľkými ťahmi maskary.

Maskara je čarovnou zložkou každého vzhľadu

Pravdou je, že aj líčenie bez mejkapu alebo mydla a vody funguje najlepšie s maskarou. Dokonca aj v súčasnosti trendové líčenie „bez make-upu“ si vyžaduje jej aplikáciu. Nahá kozmetika, úplne prirodzené farby, ale dotyk maskary na zvýraznenie pohľadu je vždy dobrý, ak máte tendenciu mať tvár, na ktorú sa hodia teplé farby, môžete namiesto čiernej použiť hnedú, aby ste ešte viac zdôraznili prirodzenosť pohľadu, pre studené farby je namiesto čiernej ideálna čierna. Ak sa vám však nahý vzhľad nepáči a „bez make-upu“ neexistuje ani ako technika líčenia, maskara bude vaším najlepším spojencom v tom, čomu sa hovorí „mačacie oči“.

V skutočnosti ide o trend líčenia, ktorý zrejme nikdy nevyjde z módy a zahŕňa krídlovitú očnú linku a pridanie maskary. Jej cieľom je predĺžiť vzhľad línie našich rias vytvorením ilúzie navonok natočených rias vo vonkajších kútikoch očí.

Ste si vzhľadom na jej potenciál istí, že dokonalým kozmetickým prípravkom nie je naozaj maskara?

Leave a Reply