CLIP-IN príčesky na predĺženie vlasov

Clip-in predlžovanie vlasov

Móda sa časom mení  a musíte s ňou držať krok, najmä v účesoch. Pozrime sa, ako v tomto ohľade môžu pomôcť príčesky Clip-in. Clip-in predlžovanie vlasov sa používa na pridanie okamžitého objemu do nevýrazneho vzhľadu. Aplikácia a zmiešanie vlasov pre prirodzený vzhľad vyžaduje určité umenie.

Ako aplikovať CLIP-IN príčesky na predĺženie vlasov? 

Nasleduje podrobný sprievodca na aplikovanie Clip-in príčeskov.  

  1. Krok: Prvo, začnite s čistením a sušením vlasov. Olejnatosť pri korienkoch vlasov môže sťažiť pohodlné zaistenie vašich Clip-in príčeskov. 
  2. Krok: Prstami rozdeľte vlasy od ucha k uchu. Úseky nemusia byť úplne rovné. 
  3. Krok: Zvyšné vlasy pripevnite k hlave pomocou veľkej spony.  
  4. Krok: vytvorte poličku na pripevnenie Clip-in príčesku pomocou spätnej kefy. Pred začatím pripínania vlasov nechajte predsadenú časť vlasov pohodlne sedieť. Na zaistenie priľnavosti ju postriekajte sprejom na vlasy.
  5. Krok: Vezmite si Clip-in príčesok zo súpravy a odopnite úchytky, ktoré sú pripravené na prichytenie do vlasov. Uistite sa, že zuby sú úplne stlačené cez časť vlasov, aby sa vlasy cítili bezpečne.  
  6. Krok: Po namontovaní Clip-in príčeskov sa pozrite na zadnú časť hlavy pomocou zrkadiel, aby ste sa uistili, že tam nie je žiadna hrčka. 

Tipy pre  CLIP-IN príčesky na predĺženie vlasov

Prispôsobenie menšieho počtu kúskov vlasov vám uľahčí štýlovanie a pocit sebavedomia. Ak chcete, aby aplikovanie Clip-in príčeskov bolo rýchlejšie, práca s menším počtom kusov je oveľa jednoduchšia. 1 x 100g útková srsť je zvyčajne vhodná pre väčšinu ľudí na každodenné použitie. Cez víkendy sa dá pridať viac vlasov, keď je viac času na styling. 

Clip-in predlžovanie vlasov

Opláchnutie vlasov vyššie na hlave pomôže vám ľahšie ich zmiešať s vlastnými vlasmi. Stačí len investovať do kvalitného Clip-in príčesku, ktorý má úplne bezproblémové spojenie. 

Ako sa správne starať o svoje  CLIP-IN príčesky

Ako sme videli, predlžovanie vlasov je jednoduchý spôsob, ako okamžite pridať k svojim vlasom zväčšenie dĺžky a objemu, iba ak sa o ne správne postaráte. Existujú jednoduché spôsoby, ako zabezpečiť, aby vaše Clip-in príčesky vyzerali a cítili sa čo najlepšie.

Ako na klip predlžovanie vlasov na krátke vlasy

Udržujte ich hladké 

Očeste vaše príčesky tak, aby boli hladké a bez spletenia. Použite slučkovú kefu, ktorá je zámerne určená na česanie príčeskov. Slučková kefa by kĺzala vlasmi a nezachytila by sa tam, kde sú príčesky pripevnené k vašej hlave. 

Buďte nežný

Jemne zacvaknite a vysuňte Clip-in príčesok , aby ste nepoškodili svoje klenoty. Toto tiež poskytne vašim príčeskam najväčšiu šancu na to, aby zostali neporušené a aby sa neoddelili pri väzbe. 

Udržujte ich čisté 

Ak si ich umývate tak často ako vlasy, vyschnú, pretože prírodný olej z vašej hlavy sa k nim nedostane tak ľahko. Používajte jemný šampón bez sulfátov, aby ste udržali neporušené väzby. Po šampónovaní kondicionujte hĺbkovú hydratačnú masku, aby boli hladké a lesklé. 

Vyskúšajte nočný chvost

V noci uväzujte svoje Clip-in príčesky do voľného nízkeho chvosta, aby ste sa počas spánku vyhýbali ich spleteniu. Predtým, ako idete spať, naneste na končeky ľahký vlasový olej, aby ste pridali ďalšiu vlhkosť a zastavili ich vysychanie. 

Záverom je, že dámska móda je často popisovaná na základe obliekania a vlasov. Tento článok sa špecializuje na vlasy. Dúfame, že budete uplatňovať uvedené odporúčania. Takto budete vyzerať nádherne a vždy v móde.   

Leave a Reply